DVd sata dönüştürücü

Arkadaşlar merhaba maalesef yerim azaldı ve fakat format atmak istemiyorum. Bu yüzden hiç kullanmadığım dvd rom iptal edip yerine ikinci bir ssd takmayı düşünüyorum fakat 12.7 veya 9.5 olduğundunu tam anlayamadım bana 12.7 lik gibi geldi görselleri ekliyorum fikirleriniz çok yardımcı olur.

Cetvelin sıfır noktasını hizalamamışsınız, oradan da 0,5 cm bir pay var. Toplamda 14,5 cm ediyor bence.

teşekürler hocam zaten 1.5 cm de siyah kapak kaplıyor.

Siyah kapak için ben 2 cm ölçmüştüm. Cetvelin fiziki sıfır noktasıyla, ölçüm skalasının sıfır noktası arasında 0,5 cm kadar bir mesafe var.

Selamün Aleyküm
Bu değerler bildiğim kadarıyla kalınlık ile alakalı ve santimetre değil milimetre cinsinden.

Görsel Bulunamadı

1 Beğeni

@aramazan @oktay454 İlginiz için teşekürler fakat bu çözüm biraz tuzlu geldi :slight_smile: emin de olamadım o yüzden usb alıcağım 64 lük oda idare eder birde 7 yıllık laptop para harcamak istemiyorum artık bilgisayara tekrar zamanınız ve cevaplarınız ilginiz için teşekkürler.

2 Beğeni

https://happybison.com/reviews/how-to-check-and-spot-fake-micro-sd-card-8/

1 Beğeni

Hocam bu kadar mı sahtekar olurlar bir de bizimkilere laf atarız bu gevurlar fena. Bir de küresel firma bunlar. Usb de zaten başım yandıydı sandiskten kingston bakıyordum ama ondan da emin olamadım :slight_smile:

Bu konu son cevaptan 30 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni cevap girilmesine izin verilmiyor.