E-okul, rapor ekranından rapor alamama sorunu

Merhaba!
E-okul->Rapor kısmında Şube Listesi", HTML 5, PDF gösterici, JAVA gösterici ile rapor alınamıyor.
HTML 5 seçeneği ile devam edildiğinde “PDF.js sürüm 1.0.712 (yapı: 6969ed4)
İleti: InvalidPDFException” iletisi gösteriliyor. JAVA gösterici seçildiğinde boş bir alan görünüyor.

Yardımınızı rica ederim.

E-okul 'un altında hata bildir, sorun bildir diye bir seçenek var mı? Bir de oraya sorarsanız daha uygun bir cevap alabilirsiniz.

Denemek için şuraya da bir e-posta atabilirsiniz:

https://yegitek.meb.gov.tr/www/iletisim.php

Ne ios ne windows ne de linux rapor vermiyor. Çözemedim bende sorunu.

Biz rapor alıyoruz, raporda bir sıkıntı yok. Sadece HTML5 ile yazdırmak istediğimizde sayfa kayıyor, problem yapıyor, PDF Gösterici seçeneğini seçince hiç sıkıntı yok.

Alınacak çıktının içeriği ile alakalı. Ada göre sıralı sınıf listesi verirken doğum tarihli listeyi vermiyor. KVK ile alakalı düzenleme geldi sanırım.

Bu arada, her seferinde HTML5 seçeneği öntanımlı olarak geliyor. Halbuki ben hep Pdf Gösterici seçeneğini kullanıyorum. Onu ön tanımlı yapamaz mıyım?

e-okul “Yardım Masası” kısmında maalesef ilgili bir konu başlığı bulamadım. Fakat Yeğitek’e yazdım. Sonrasında bir ara bir şubenin listesini “isme göre sıralı” olarak görüntüleyebildim. Fakat şube listesi öğrenci no sıralı olarak yine alınamıyordu.

1 Beğeni

Rol grubunuz öğretmen
grubu mu Hocam?

Yok, müdür yardımcısı.

Ben her türlü raporu alıyorum. Raporlarda hiç sıkıntı yaşamıyorum. Sene başında doğum tarihli denemedim ama Haziran’da almıştım.

Sadece bu günlerde e-okul, tıkalı, erişim yok. :sweat_smile: