Epoptes-etap çözünürlük problemi

Merhabalar öncelikle belirtmeliyim ki pardus ve etap kullanımına yeni başladım. Sanırım öğrenene kadar biraz çabalamam gerekecek. İlk soruma gelecek olursak kendi pardus 21 xfce bilgisayarımdan etap akıllı tahtalarımı kontrol etmek için epoptes yazılımını synaptic paket yükleyicisinden yükledim. Bağlantımı sağladım tahtayı görebiliyorum fakat tahtayı kendi bilgisayarımdan kontrol etmek istediğim zaman çözünürlük farkından dolayı tahtanın ancak neredeyse 4 te 1 ini görebiliyorum. Aynı şekilde kendi ekranımı yansıtmaya çalıştıgımda da etap tahtada ekranım ortada küçük bir şekilde duruyor. Bu sorunu nasıl halledebilirim ?

Birçok şey denedim yine de işin içinden çıkamadım

Epoptes programını bilmiyorum ancak kendi içindeki ayarları kontrol etmenizi öneririm. Tahtaların çözünürlüğü az sayılmaz, yüksek. Bu nedenle çözünürlük farkı olacağını düşünmüyorum. Epoptes içerisinde “döşe” gibi bir ayar ya da 4’lü, 8’li ekran gibi seçili olabilir, küçük görünme sorunu genellikle bundan kaynaklanır.

Bu konu son cevaptan 30 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni cevap girilmesine izin verilmiyor.