Eta Usb çalışmıyor

okulumuzda görev yapan tüm öğretmenlerin usb ile girişleri 26/02/2019 günü gerçekleşmemekte aynı zamanda yeni usb oluştururken “veri gönderilemedi lütfen internet bağlantınızı kontrol ediniz” şeklinde uyarı gelmekte. internet mevcut. acil çözüm bekliyoruz.

2 Beğeni

Hocam usb bellekler ebaya bağlı çalıştığın için tahtayı açamazlar. Ebada çalışma var.Bugün bitiyormuş çalaışma.Ancak eğer öğretmen daha önce giriş yapmışsa tahtaya ismine tıklayarak şifre ile açabilir. Ya da ismi görünüyorsa tahtada flash taktıktan sonra ismini seçip girişe basarak şifresiz tahtayı açabilirler.

hocam çok teşekkürler. öğretmenlere oluşturduğum usb flashlarda manuel şifreleri benden başkası bilmiyor.sadece usb ile giriş mümkün. manuel girişlerde öğrenciler şifreleri öğreniyor buda başka sorunlara sebep oluyor.
Eba ile ilgili sorun olduğu bilgisine nereden ulaştınız hocam?
Pardus Etap okulumda 50 tahtada yüklü ancak destek alabileceğimiz kimse yok. bu foruma sorduğumuz sorulara cevap almakta çok zorlanıyoruz.sorunun kaynağının biz mi yoksa eba mı yoksa pardus depoları mı olup olmadığını bilmemek en kötüsü.
hiç istemesem de windowsa doğru gidiyor bu işin sonu.

Merhabalar,

Sorun Milli Eğitim Bakanlığı sunucuları ile ilgili. Bu gün yaptığımız görüşmede
sunucularda genel olarak bir sıkıntı yaşadıkları ve bir süre daha böyle devam edeceği
bilgisine ulaştık. Güncellemeri forum aracılığı ile ulaştıracağız.

Bu konu son cevaptan 30 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni cevap girilmesine izin verilmiyor.