Eta USB kayıt sonrası kullanıcı adına tıklayarak tahtayı açma

Merhabalar. Akıllı tahtalarimiz yeni kuruldu, içindeki eta usb kayıt programı ile USB kayıt ediyorum. Tahta açılırken oluşturduğum kullanıcı adına tıklamadan tahta açılmıyor. 40 adet kullanıcı tanimlarsam öğretmenlerin kendi kullanıcı adlarını bulup tıklayarak tahtaları açmamalari için ne yapmam lazım.
USB takıldığı an tahta direk açılsın istiyorum.

Kamu ile alakalı sorunlarınız için İletişim – Pardus – TÜBİTAK ULAKBİM internet sayfasındaki Pardus Destek Masası’na danışmanızı tavsiye ederim.

Normal koşullarda giriş ekranı geldiğinde kaydedilmiş usb takıldığında o kullanıcı girişi otomatik yapılıyor.
Ancak giriş ekranı gelmeden önce bellek takıldığında otomatik giriş yapılmadığına şahit oldum.
Ayrıca tahta açılışı için kullanılan usb belek windows işletim sistemli bir bilgisayara takıldığında hatalı görünüyor ve windows “tara ve devam et” seçeneği seçilirse içerisindeki anahtar dosyasını siliyor. Bu nedenle öğretmen arkadaşlarımı daima uyarıyorum. “Taramadan devam et” seçeneğine tıklamaları için.

1 Beğeni

Bu konu son yanıttan 30 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni yanıtlara artık izin verilmiyor.