Etapdan Windows'a Geri Çevirme

Windows’a Çevirmek istiyorum ama olmuyor yardim ederseniz sevinirim.

Cd den çalışan pardus sürümü ile veya hirenboot cd tarzı başka bir canlı sistem ile sistemi başlatıp disk bölümlemelerini silin ardından tekrar windows yüklemeyi deneyin.

Geri çevirmek yerine yaşadığınız sorunları yazsanız belki yardımımız dokunurdu :slight_smile:

1 Beğeni

images

BIOS ayarlarına girerek harddiskin görünüp görünmediğini kontrol edin. Görmüyor ise büyük ihtimalle fiziksel bir arıza vardır. Vestel servisini arayın.
Eğer HDD görünüyor ise yeniden kurulum usb oluşturup (rufus kullanmanızı öneririm) imaj atın. Hangi imajı atıyorsanız ona uygun adımlar ile usb oluşturmaya özen gösterin.

Herhan gibi bir arıza yok. rufus da usb mi bulmuyor sıkıntı cıkartıyor Geçiremiyorym

Bu konu son cevaptan 30 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni cevap girilmesine izin verilmiyor.

USB belleğinizi değiştirin. Tahminimce usb belleğiniz arızalı olabilir veya tahtanızda fiziksel bir problem olabilir. Bizde amd işlemcili tahtalarda donma sorunu dışında sorun yaşanmadı. Okulumda ve ilçede yaklaşık 120 tahta imajı kurdum. Windowsa geri dönmek için Mersin imajını kullanabilirsiniz. Veya elinizde kendi yedeğiniz varsa onu da kurabilirsiniz.

1 Beğeni

Windows 10 isom var rufus programı usb mi görmüyor Napmalıyım=*

Farklı bir USB ile deneyin bir de