Faz3 Arçelik Z Kitap Sorunu

Bir öğretmen arkadaş İsem yayıncılığın Z kitabını kullanıyor. İnternet olmasına rağmen giriş yapılamıyor. Meb ve özel internet ile denendi. Yardımcı olabilecek var mı?

WhatsApp Image 2020-10-27 at 11.39.32

1 Beğeni

Özellikli bir uygulama mi? Internet ten yada programdan daha önce ayar yaptiniz mi.internet tabanlı ise kesin girebilmelisiniz.

1 Beğeni

Aynı sorunu ben de yaşadım. Eğer aynı uygulamadan iki tane varsa ya da o uygulamadan daha önce başka bir öğretmen kitap açtıysa çalışmıyor. Aynı uygulama iki kere indirilmiş mi diye kontrol edin, eğer öyleyse ikisini de silin ve bir daha yükleyin. Eğer işe yaramaz veya bir tane ise files dosyası ile aynı dosya içinde olup olmadığını ve tüm izinleri verip vermediğinizi kontrol edin, uygulama olarak çalışmasına izin verin. Ben de çok bilgili biri değilim ama bunlar işe yaramazsa bildiğim kadar başka bir çözüm yok. Tahtalarda win7 de kurulu olması lazım. Eğer düzeltemezseniz oraya kurun orada yapın, üzgünüm:/

Bu konu son cevaptan 30 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni cevap girilmesine izin verilmiyor.