Firefox esr donma kasma sorunu

Arkadaşlar Firefox kurlu geleb sürüm esr kulanılırsanız youtube da google de Kasma Donma Yaşmamınız münkün Ama Esr sürümün kaldırıp firefox en güncelle sürümün yüklerseniz donma kasma sorun kalmıyor ben şuan snap stor aracılığı la firefox 123.0 (64 bit) sürümün kurdum kasma don sorun ortadan kaltı Aşağıdaki komutlar ile ilgili paketi ve yapılandırma ayarlarını, bağımlılıkları zarar görmeden kaldırabilirsiniz.

sudo dpkg -r --force-all firefox-esr

sudo dpkg -P --force-all firefox-esr
```Esr sürüm baya kasıyor ve sorun çıkarıyor ben duyan gören bir pardus yöneticisi varsa esr sürümün kulanmayın kurulu göndermeyin en azından google chorem la gelsin ama Firefox esr ile gelmesin ben kaldırmayı buradan forum pardus dan öğrendim sizlerden ricam benim gibi ilgili olan bu milli sistemiz katıkı da bulunmak istiyenler bana yorum yaparsa sevinirim hepinizin yorum kıymetli ama ben benim gibi milli siteminiz çıkarların düşünenleri fikirilerin istiyorum

Hadi gözümüz aydın mağazaya Firefox son sürüm sonunda geldi :slight_smile: Teşekkürler Pardus

1 Beğeni

Bu konu son yanıttan 10 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni yanıtlara artık izin verilmiyor.