Firefox Güncel Sürüm Scripti

Arkadaşlar Firefox ESR yerine güncel sürümü kullanmak isteyenler için bir bash scripti hazırladım. Aşağıda github linkini paylaştım inceleyebilirsiniz. Bende çalışıyor. Deneyip geri dönüş yaparsanız sevinirim ya da bilenler scripti inceleyip yorumda bulunurlarsa da çok güzel olur. Buradan da tıklayarak direkt sh olarak indirebilirsiniz.

6 Beğeni

Teşekkürler ben scripti kullanarak yükledim. Esr yi de sildim. Başarılı bir şekilde e posta adresimle yeni kurulumu eşitledim yer imleri vs ellerinize sağlık

1 Beğeni

Sevindim. Teşekkürler. Telegram için de yapıp paylaşacağım. Telegram çok sık güncelleme alıyor ama depoya çok geç geliyor. Telegram bu şekilde opt dizininden çalışınca güncellemesi de tek tıkla kuruluyor.

2 Beğeni

Bu da Telegram Masaüstü uygulaması için hazırladığım script;

2 Beğeni

Hocam steam da oyun oynamak isteyenler var. Pardus forumlarında steam wine ve play on linux gibi uygulamalar ne kadar çok güncel kalırsa o kadar iyi bir deneyim elde eder pardus kullanıcısı. Bunların scriptini yaparsanız çok güzel olur. Bir kez daha teşekkür ederiz scriptler için.

1 Beğeni

Yanlış görmediysem PlayOnLinux’un depolarda son sürümü var. Wine ve Lutris için hazırlamayı düşünüyorum. Lutris’i denemenizi tavsiye ederim bu arada. Daha verimli bir uygulama Windows oyunları için.

2 Beğeni
© 2020 TÜBİTAK