Flash Player Güncelleme

Linkte şöyle bir ifade var;

Pardus 17 kullanıcılarının 1.komutu uygulamalarına gerek yoktur.

sudo cp libflashplayer.so /usr/lib/flashplugin-nonfree/
sudo cp -r usr/* /usr
sudo cp libflashplayer.so /usr/lib/mozilla/plugins/

Firefox > Eklentiler > Yan Uygulamalarda göremiyorsanız yüklenmemiş demektir. Görüyorsanız yüklenmiştir. Yüklenmediyse firefox sürümünüzü paylaşınız. Paylaştığınız ilk mesajda bir hata görünmüyor.

Mozilla 60.5.0 esr (64 bit) versiyonunu kullanıyorum ayrıca eklenti ve pluginlerde Flash player yok ne yapmam lazım

Denememizde, bir sorun görünmüyor

Dilerseniz Mağazadan Anydesk, Teamviewer yükleyerek uzak bağlantı için özel mesaj gönderebilirsiniz.

1 Beğeni

Bendede Shockwave Flash bende pluginlerde yüklü

Arkadaşlar, yapılan işlemlerle aslında flash player kuruluyor. Kurulumda da hiçbir sorun yok. Ancak sorun ulaşmak istediğiniz sitelerde yaşanıyor. Benim açmak istediğim site www.friv.com açılırken flash player kurulu değil hatası veriyor. Halbuki aynı siteyi www.friv.com.tr olarak açınca doğrudan doğruya açılıyor. Yani bu tip sitelerin .tr uzantılı olanlarına gitmeniz gerekiyor. Bunun güvenlik sorunuyla ilgili olduğunu düşünüyorum. Web firmaları aynı şeyi düşünseler gerek .tr uzantılı bir site daha kurmak gereğini hissetmişler.

Site adresine girdikten sonra adres çubuğunun yanındaki simgeye basıp ( yan uygulama kullanımını yönet) Adobe Flash uygulamasına izin verdiğinizde açılmaktadır.