Flatpak uygulama deposunu pardus uygulama deposuna ekledim ama tarayıcılar açılmamaya başladı

yukarıdaki bağlantıdan daha fazla uygulama seçeneği için kurmayı istedim pardus seçeneğini seçip adımları takip ettim sonradan tarayıcılarımı açmaya çalışınca uzun süre yükleniyor işareti verdi ve açılmadı bende tarayıcıları silip başkabir uygulama menüsünden tekrar kurduğumda açıldı şuanlık bir sorun yok ama ne ters gitti onu çözmek istiyorum

Verdiğiniz bağlantıdaki en son adımda yeniden başlatın yazıyordu. Bilgisayarınızı yeniden başlatmış mıydınız?

Bu soruyu şundan dolayı sordum: belki bilgisayarınızı yeniden başlatmadan önce bir paket kurmak istediniz ama kurulamayınca …gerisi zaten anlattığınız gibi.

Yani tahmin ettiğimiz gibi mi oldu?

evet ondan sonra adımdada olduğu gibi yeniden başlattım daha sonrada windowsa geçmek içinde bir çok kez yeniden başlattım

1 Beğeni

şuanlık bir sorun yok ama ne ters gitti onu çözmek istiyorum

Flatpak komut sayfasına göre Flatpak Command Reference - Flatpak documentation

flatpak run --log-session-bus (uygulama alan adı)

Yazınca paketin arkasında ne döndüğü görünüyormuş. Örnek olarak Spotify şarkı paketi için şöyle:

flatpak run --log-session-bus com.spotify.Client

Geçmişi görmek için bustle 'yi flatpak ile kurabilirsiniz: Install Bustle on Linux | Flathub