Forumumuz Yenilendi!

Pardus Forum, yenilenmiş altyapısı ve yeni özellikleri ile tekrar hizmetinizde!

Forum altyapısını kapsamlı bir bakımdan geçirdik. Yapısal bütünlüğü bozulan veri tabanımızı onardık ve Discourse sürümünü yükselterek yeni özellikleri devreye aldık.

Pardus Forum’u Stack Overflow benzeri bir yapıya dönüştürdük. Bu kapsamda tıpkı Stack Overflow’daki gibi doğru cevapları oylayarak üste çıkarabileceksiniz. Artık yalnızca konuya değil, verilen cevaplara da cevap yazabileceksiniz.

Pardus Forum’a tekrar hoş geldiniz!

20 Beğeni

Hayırlı olsun, güle güle kullanılsın

1 Beğeni

Hayırlı olsun. yeni başarılar daim olsun.

1 Beğeni

Pardus forumlarına yeniden merhaba! :slight_smile:

3 Beğeni

Bu kritik sorunu çözdükseniz çok teşekkür ederim.
Dört aydır beklediğim sorun, pardus 21’e geçmemi engelleyen https://talep.pardus.org.tr hataların çözülmesi.
Önemli bir şey değil, 19.5’i bekliyorum.

1 Beğeni

Aylardır profilimizi düzenleyemiyor, başka kullanıcıların sayfalarını göremiyorduk. Foruma giriş yaparken sorun yaşıyorduk. Her şeyden çok bunun çözülmesine sevindim. :partying_face:

Umarım yeni özellikler forumu daha iyi bir yere getirir.

1 Beğeni

Elinize sağlık teşekkür ederiz

En aktif çalışan, en fazla çözüm barındıran linux forumu pardus olabilir mi acaba? :grinning:

Teşekkürler Pardus Ekibi :smiling_face_with_three_hearts:

Forum yenilendi elinize sağlık lakin benim gibi daha önce facebook girişli olanların hesaba girememesi gibi bir durum söz konusu oldu mecburen ek hesap açmak zorunda kaldım.

1 Beğeni

Hayırlı olsun. Elinize, yüreğinize, emeğinize sağlık.

Evet Yenileme biraz uzun sürdü…

1 Beğeni

Muhterem pardus ekibi…Hepinizi canı gönülden tebrik eder…başarılı olmanız için Allah cc dan niyaz ediyorum…Daha nice güzelliklere…hepinize selam ve hürmetlerimi sunuyorum. :heart_eyes: :star_struck: :ribbon: