Giriş ekranı tasarım yarışması paylaşımları

Giriş ekranı tasarım yarışması paylaşımlarınız için bu konuyu kullanabilirsiniz.

5 Beğeni

Sonunda Pardusumuzu geliştirmek için yardımımızın dokunabileceği bir konu Şubat tatilinde İnşallah uğracağım biraz html bilmediğim için Gimp üzerinden resim olarak tasarlasam olur mu ?

2 Beğeni

İlk iki şartı sağlayamayan veya bilgisi olmayanlar, tasarımlarını svg (vektör çizim) formatında hazırlanmış resimler olarak paylaşabilirler. (İçeriğin tamamının çizilmiş olması beklenmektedir.)

demişler hocam. Dolayısıyla resim olarak da tasarlayabilirsiniz.

2 Beğeni

Böyle gelişmeler sevindiriyor :slight_smile:

@sefacandemir, @MehmetNuri, @ahmetsbr355 Daha önce kendi tasarımlarınız olmuştu. Tam sizlik bir mesele :slight_smile:

2 Beğeni

Merhaba,

hazırladığımız tasarımı özel mesaj ilemi göndereceğiz

1 Beğeni

"1. Paylaşılan içeriğin mümkünse kendi webhosting hizmetinizle (veya github.io ile) burada canlı görebileceğimiz bir linkin bulunması. Örnek "

şeklinde belirtilmiş.

bu linkimi özelden göndereceğiz?

1 Beğeni

Buraya, bu konuya göndereceksiniz.

İyi ama tasarımın korunması amacı ile özelden toplamanız gerekmezmi ?

1 Beğeni

12 Beğeni

giriş ekranı tasarım yarışması için teşekkürler.

@edge35 Etiketlediğiniz için çok teşekkür ederim. İş yoğunluğum biter bitmez hemen çalışmaya başlayacağım. Tek ricam Pardus’un şuan ki giriş ekranı görüntüsünü benimle detaylı paylaşmanız. İnceleyip daha kullanılabilir bir şey çıkartmak isterim.

2 Beğeni

pardus 1 açılmıyor Ebubekir Bey.

Çok güzel gözüküyo ellerine sağlık.

email mi? email hesabımıza mı giriyoruz anlamadım.:slight_smile:

4 Beğeni

yarışma sonrası seçilen tasarım ve kakları zaten PARDUS un olur

Maalesef Adobe XD CC kullandım. Çok mükemmel değilim bu konuda zaten amatörüm. Aşağıdaki video orjinal Adobe XD CC öz izlemesini gösteriyor. Web hali “Snap” animasyonunu desteklemiyor. Kendi hostingime nasıl alırım bunu bilemedim. Umarım iş görür.

Web : https://xd.adobe.com/view/6e1cbcf9-b05e-4ad1-671b-62bb1440c330-182d/?fullscreen

5 Beğeni

Merhaba,

http://vedatardil.com/parduslogin

4 Beğeni

Tamamlanınca çok güzel bir şey olacağa benziyor, tebrikler