Gnome 21.5 Wifi den İnternet hız düşüklüğü Var

Gnome 23.2 sürümünde bu sıkıntı yoktu . 21.5 sürümüne geçtim hızlı ve az ram kullanıyor diye fakat wifi bağlantısında hız düşüklüğü problemi var . Normal Kabloluda ve Wifi Üzerinden Android bağlantım çok iyi . Sadece 21.5 sürümü wifi bağlantısında hız problemi var nasıl düzelir . Düzelmezse mecbur geçicem 23.2 ye .

İki sürüm arasında ciddi bir RAM kullanım farkı bulunmamakta. Pardus 23 sürümünü kullanmanız daha isabetli olur.

1 Beğeni

23.2 de sıkıntı yoktu diye biliyordum. Ondada hız düşüklüğü yaşadım. W10 kurup deneyeceğim bu sorun işletim sistemiyle mi alakalı yoksa wifi adaptörü ile alakalı deniyecefim

1 Beğeni

Aynı sorun w10 işletim sistemindede devam etti. Yani Pardus işletim sistemi kaynaklı değil. Kendime has yöntemler uyguladım. :grin: Anten sök tak , USB bağlantı yerleri sök tak , wirles antenini çiçek saksının içine saplayıp denedim olmadı. Farkettimki wifi adaptörünü pc kasası yada 3lü prizden uzaklastirdim sorun düzeldi. W10 deneyimi nasıldı 23.2 ye devam.

Bu arada /usr/share/locale/tr/ sizin çeviri istekleriniz burada .mo, .po uzantılarını öğrenmelisiniz.

1 Beğeni

Sorun düzeldi . Tahminimce manyetik alan sebebi ile yaşadım bu problemi . Wifi adaptörünü uygun bir yere konumlardım .

Bu konu son yanıttan 10 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni yanıtlara artık izin verilmiyor.