Güncellemeden sonra firefox

her sürüm güncellemesinden sonra firefox yer imlerim ve parolalarım gidiyor. neyi yanlış yapıyorum?

Tercihler > Firefox hesabınız aktif mi?

1 Beğeni

evet açıktı. siz yazınca senkronize ettim parolaların bir kısmı geldi. yer imleri gelmedi. teşekkür ederim. anlaşılan tamamen doldurunca hesaba kaydetmem gerekiyor. bir de güncellemeden sonra firefox ingilizce geliyor. türkçe gelse daha iyi olmaz mı

Bu konu son cevaptan 10 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni cevap girilmesine izin verilmiyor.

Hangi güncellemeden sonra oldu? Pardus ve Firefox sürüm bilgisi verebilir misiniz?

1 Beğeni

şimdi 19.4’e yükselttim
birkaç ay önce güncellemeyle yeni firefox sürümü geldiğinde de aynı durum olmuştu. o sürümü hatırlamıyorum.

Senkronizasyonlar kapalı olabilir. Aşağıdaki ekran görüntüsünü kontrol ediniz. Senkronizasyon yapmasını istediğiniz seçenekleri çentik atın.firefox

Ayrıca Türkçe için aşağıdaki eklentiyi kurun. Eklentiler için senkronizasyon açık olursa büyük ihtimalle her kurulumdan sonra bu eklenti de geri geleceği için dil Türkçe’ye dönecektir.

https://addons.mozilla.org/tr/firefox/addon/türkçe-tr-language-pack/

2 Beğeni

Selamün Aleyküm
firefox-esr-l10n-tr paketini yükleyip tarayıcıyı kapatıp açın. Türkçe etkinleşmiş olması gerek

1 Beğeni

teşekkür ederim. eklenti senkronizasyonunu öğrendiğim iyi oldu.

1 Beğeni