Hangi dağıtım olmalı?

Selamünaleyküm. 40 GB kapasiteli, resimde özellikleri belirtilen Dell Optiplex GX 270 marka bilgisayara hangi Linux dağıtımı kurulursa akıcı bir şekilde performans elde edilebilir?
Desteklerinizi bekliyorum.

1 Beğeni

Peki antiX’i çalıştırmak için minimum ve önerilen gereksinimler nelerdir?
antiX, önceden yapılandırılmış 128 MB takas özelliğine sahip 192 MB’lık eski sistemlerden en yeni güçlü kutulara kadar çoğu bilgisayarda çalışmalıdır.

antiX-core ve antiX-net 128MB RAM artı takasla çalışacak , ancak mucizeler beklemeyin!

AntiX için önerilen minimum 192 MB RAM’dir . AntiX-full için özellikle 256MB RAM ve üzeri tercih ediliyor .

antiX-ful’un minimum 5 GB sabit disk boyutuna ihtiyacı vardır . antiX-base’in 3,5 GB’ye ve antiX-core’un 1 GB’a ihtiyacı vardır . antiX-net’in 0,7 GB’ye ihtiyacı var .

Kablolu internetiniz varsa

Download – antiX Linux sayfasından antixnet 32 bit 'i bir deneyin derim. Genel bir Debian deneyimi yaşatıyor.

Merhaba, Donanım Özelliklerinize Göre Rahat Kullanılacak Sistemler Bunlar Olabilir.

Linux Lite i386
Bodhi Legacy
Puppy Linux
Lubuntu 32bit

2 Beğeni

Katılıyorum başka olmaz. İşlemci p4. Bir zamanların ütüsü. Bu sistemleri iyi kötü kaldırır ama internet falan zor. Anca ofis programları vb işlere yarar. Günümüz interneti yüksek sistem istiyor.

2 Beğeni

Bu konu son yanıttan 30 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni yanıt girilmesine izin verilmiyor.