Her platformda anlatıyorum

Yükleme: 15603265635582729045635892512058.jpg…

12 Beğeni

Merhaba İlyas Bey,

Yüklediğiniz resim beni çok mutlu etti ayrıca duygulandırdı. Pardus gönüllüsü olarak ben de her ortamda anlatıyorum. Anlatmakla kalmıyorum (çünkü anlat anlat çok yorucu oluyor) videolar hazırlayıp pardusa geçmelerini ve öğrenmelerini tavsiye ediyorum.

Aşağıda 129 videomun bulunduğu kanalın linkini paylaşıyorum. Çorbada bizim de katkımız bulunsun diye elimizden geleni yapıyoruz. :wink:

İyi günler

7 Beğeni

Videoların açıklamaları ile başlıklarına pardus diye belirtirseniz daha iyi olmaz mı?

2 Beğeni

Emeğinize sağlık videolarınızı inceliyorum şimdi.

1 Beğeni

Ben vatanımı çok seviyorum bu vatan için çalışıyorum deseler öl bu vatan için ölürüm.
Benin güzel ülkem’in güzel insanları.

4 Beğeni

El birliği ile kullanımı yaygınlaştırabiliriz aslında. Ancak planlı ve programlı hareket etmek gerekiyor.

3 Beğeni

Katılıyorum. her ortamda, organize olarak pardusu ve pardus ile ilgili başarı hikayelerini anlatarak bilinirliliği arttırmamız gerekiyor.

2 Beğeni

bir iki videoda bizden…elimizden geldiğince…

4 Beğeni

Elinize emeğinize sağlık Adem Bey. Videolarınızı izledim. Pardus 19 daha çıkmadı. Yanılmıyorsam halen deneme ve geliştirmede. Ben de masaüstü bilgisayara geçen ay kurdum. Tanıtım videoları çekip kanalımda yayınlamak için bekliyorum.

Amacımız pardus konusunda farkındalık oluşturup yaygınlaştırmak.

Hepbirlikte başaracağız inşaallah.

6 Beğeni

Pardus forum kullanmanın avantajları …
Pardus kullananları araştırmaya, forum kullanmaya teşvik için…
Pardus 19 videsu yayınladık…
19 a güncelleştirme bekliyoruz…:men_wrestling::rainbow::closed_umbrella::camera_flash::bathtub::one::nine::tr::tr:

4 Beğeni

Bu konu son cevaptan 10 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni cevap girilmesine izin verilmiyor.