HP DL380G5 Sunucuya USB Stcik ile Pardus Kurulum Hk.

Merhaba;
HP DL380G5 serisi fiziksel sunucuya USB stcik ile Pardus-Ahtapot grafik arayüzlü olanı kuramıyorum. Kurumsal olan paket yükleniyor ama grafik arayüzlü olanda ise belirli aşamaları geçtikten sonra CD’yi kontrol etme aşamasında cd’yi doğrulayamadığı için kalıyor.
Aşağıdakilerin hepsi ile denedim. Fedora’yıda USB’den kurdum sorunsuz ama Pardus grafik arayüzlü kurulmuyor.

piw(Pardus sitesinde indirdim)
unetbootin-windows-661.exe
rufus-3.4.exe
LinuxLive USB Creator 2.9.4.exe

Bu arada Fedora üzerine Ahtapot entegre edilebilir mi?

Rufus ile DD olarak kuruluma başladım. Anladığım kadarıya Raid yapısında Raid0 destekliyor sadece diğer alanları bölümleyemiyor. Bu yüzden geri butonu olmadığı için her seferinde disk bölümleme alanında power off yapıp baştan başlamak ve bölümleme aşamalarını tek tek denemek zorunda kaldım.

Bu sefer de kök dosya sistemi yok uyarısı alıyorum. Bütün disk bölümleme yöntemlerini deneyim ama Array diskleri görmüyor galiba?

Birden fazla birincil disk hatası aldığım için tek diske kurulum yapıp geri kalanları kurulum tamamladıktan sonra expent yapacağım. Birden fazla diskin raid yapıldığı durumlarda birincil disk hatası vermektedir. Şuan için kurulum tamamlanmak üzere.

Bu konu son cevaptan 30 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni cevap girilmesine izin verilmiyor.