Internet hızı problemi

Bugün Pardus deepin kurdum. İlk defa Pardus kullanıyorum. Wifi hızı ağa bağlı diğer cihazlara göre çok çok düşük KB hızlarınında kullanılacak gibi değil

2 Beğeni

Kablolu bağlantıda da sorun var, yani tarayıcıyla herhangi bir siteye ilk bağlanma hızı çok düşük gerçekten, bayağı bir oyalanıyor yani. Manjaro da durum aynı ancak linux mint de böyle bir sorun yaşamadım

aynı sorun bendede var internet hızı arttırmak için bir öneriniz varmı yada daha hızlı bir tarayıcı

Wifi az çekiyor - globald tarafından #13 linkte bakınız.

1 Beğeni

Biraz geç bir cevao oldu ama anca yazabildim bu yönlendirdiğiniz sayfadaki çözümler rtl8723be kartı için geçerli değilmi benim wireless kartım Qualcomm Atheros QCA9565 / AR9565 Wireless Network Adapter bu internet gidip geliyor sanki wine ile İDM den indirme yapıyorum bir anda yükseliyor sonra donup tekrar azalıyor sürekli böyle devam ediyor. Birde zamanla bilgisayarda yavaşlama oldu gibi hissettim temizlemem gereken özellikle bir yer varmı

İyi günler aynı sorunu ben de yaşıyorum başka bir çözüm önerebilir misiniz? Wifi çekiminde problem windows’a geçiyorum tam hız alabiliyorum fakat pardusta internete girmek çok yavaş. Şimdiden teşekkürler.