IPTV Player Tavsiye & Öneri

Merhaba arkadaşlar, kullandığım iptv sağlayıcısı olan iptvboxpro ne yazık ki paradus için bildiği herhangi bir player yani oynatıcı oladığını söyledi. Ben de kategorileri de gösteren sorunsuz çalıştıracak ve 12gb ram kullanıyorum 23 için çok fazla da ram tüketecek bir player olsun istemiyorum. Kodi falan dediler ama kodi iptv satıcısında engelliymiş çünkü misal sorunsuz herhnagi bir kanal çalışsa da çalıştırmadığı oluyor codec seçiyormuş. IPTV tavsiye & önerisinde bılunacağınız bir player var mı?

Teşekkürler

1 Beğeni

https://alternativeto.net/software/iptv-player-com/?platform=linux linkteki programları deneyebilirsiniz.

1 Beğeni

Tavsiyeniz için teşekkür ederi buradaki genelde gördüm hatta aralarında gördüklerim arasında Hypnotix var ama özellikle onu denesemde kurulumunda ve çalıştırmasında sorun yaşadığım için direkt çok falz auğraşmadım ve es geçtim. Resimlerde ve gördüğüm kadarıyla iyi görünüyordu ama başaramadım :slight_smile:

Farklı tavsiye ve öneri sunacak arkadaşlara için konu up!

1 Beğeni

Merhaba;
Vlc player veya Mpv kullanabilirsiniz.

Kodi cok gelişmiştir birçok codec de eklenebilir. Vlc ise bilgisayarın başında işlem yapacaksan herturlu işini görür.

Hypnotix çok güzeldir.rahat kuruluyor ve çok tv ler var.Türkiyeden sadece TRT ler var.

1 Beğeni

Hypnotix uygulaması depomuzdan ve Pardus Yazılım Merkezi’nden kurulabilir.

1 Beğeni

Bu konu son yanıttan 30 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni yanıtlara artık izin verilmiyor.