Kategoriler - Yazılım altına Grafik Programlarının eklenmesi

Sayın forum yöneticisi,
Kategoriler altında yer alan “ofis yazılımları” kadar değerli ve de son kullanıcıya yönelik “Grafik yazılımları” başlığının açılmasını rica ediyorum.
Gimp ve Krita gibi görüntü işleme ve / veya layout yazılımlarının sistem üstündeki performansı ve eksiklilerini gidermek amacıyla böyle bir başlığa gerek var diye düşünüyorum.

Saygılarımla

Murat Özgün

1 Beğeni

Genel manada sorunlara çözüm isteyebilirsiniz. Bunu yapamadım, şu çalışmadı, şöyle nasıl yaparım gibi. Forum zaten ağırlıklı olarak böyle işliyor. Derseniz ki bilgilendirici makaleler olsun, program tanıtımı, dersler falan olsun o zaman başka. Ayrı bir bölüm açılabilir sanıyorum.

Merhaba,
Hala son kullanıcı (sokaktaki adam ve / veya kamu kurumları dışındaki iş yerleri) tarafında ofis programları dışında soru işaretleri var. Ofis başlığı işi kolaylaştırırken “grafik” başlığına da ihtiyaç var diye düşünüyorum.
Sosyal medyada sorulan sorulara bakacak olursanız, hala Pardus’ta falanca çalışıyor mu diye soruyorlar. Özellikle küçük işler için bile Photoshop soranlara Gimp vb. önerdiğimizde “Pardus’ta mı” sorusu geliyor.
Blander gibi her platformda rüştünü ispatlamış bir programın Pardus altında da sorunsuz çalışabileceği veya Gimp ile karşılaşılacak sorunların Pardus forumda çözülebileceği, algısı yaratmak tanıtımın başka bir ayağı olacaktır.

Murat Özgün

Bu konu son cevaptan 30 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni cevap girilmesine izin verilmiyor.