Kdwallet kaldırmanın başka yöntemi var mı.?

Sistemi her açtığımda Kdwallet çıkıyor.Wi-fi şifresi istiyor yazmakatan gına geldi.?Root şifreside istiyor

Hata varsa bildirmekten çekinmeyin. İngilizceniz yetersiz diye düşünüyorsanız açık bir Türkçe ile google translate vs kullanarak çevirip bildirin.

1 Beğeni

Hocam hiç yapmamış biri için zorlu bir süreç. Önce tüm KDE ve KDE kullanan forumlara gidip bu soru sorulmuş mu, çözümü var mı diye araştırmak gerekiyor. Daha sonra geribildirim nereden yapılacaksa orayı bulup yapmak gerekiyor. İngilizceye çevirmek çok zorlu bir iş değil.

Selamunaleyküm,
Ayarlardan KDE cüzdan bölümünden kapatabilirsiniz diye biliyorum

Suse 15.04 Leap kullanıyorum.Her açılışda wi-fi ve kdwallet şifresi istiyor.Biraz can sıkıcı bir durum.

Geçen aylarda Kubuntu kurmuştum, benim de başıma gelmiş bir durum, o yüzden konuyu takip ediyorum. Servislerden durdurmama rağmen her wifi girişte ortaya çıkıyor kolay kapanmıyor. Bunu geliştiricilere bildirmek lazım anca öyle çözülür.

acaba kde czdan kısmının ekran görüntüsü atabilir misiniz?
ikinci bir çözüm olarak benzer sorunu ben de kubuntu da yaşamıştım Pardusta şimdilik böyle bir sıkıntı yok. ama çözüm için yeni bir tane kde wallet oluşturup başlangıçta kde cüzdan şifresini girince bir daha wifi şifresini sormuyor?

Şu anda bende KDE yok, ancak arkadaş gönderebilir. İkincisi cüzdana kayıt olmak istemezsem/k ne olacak?

Sorunu çözerseniz buraya bildirimde bulunun.Ben takip ediyorum.Ben bilgisayarımı Dual BOOT olarak kullanıyorum.

1 Beğeni

Bu konu son yanıttan 30 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni yanıt girilmesine izin verilmiyor.