Klavye tuşları 2'şer 3'er basıyor

Dün böyle bir hata başladı. a tuşuna basıyorum, aaa yazıyor. Klavyedeki tüm tuşlar bu şekilde.

Ekran klavyesi düzgün ama…

Neden böyle yapar?

Xfce pardus kullanıyorsanız menu → ayarlar–>klavye yolu ile klavye ayarlarına bakabilirsiniz.

Benim pcde klavye ayarları aşağıdaki resimdeki gibi.
yineleme gecikmesi ile yenileme hızlarına bakın. Onları arttırıp deneme alanında deneyin.

2 Beğeni

Bugün ben de aynı hatayı aldım .Maalesef çozum bulamadım yardımınızı bekliyorum

Tüm klavye ayarlarınızı gözden geçirin ve şöyle bir deneme yapın ekran klavyesini açın klavye türünü örn. F yapın sorun devam ediyor mu inceleyin büyük ihtimalle buna ihtiyaç kalmayacak çünkü klavye ayarlarınız içinde sorunun çözümüne kavuşursunuz diye düşünüyorum, benzer problemler bazen de zayıf bilgisayarlar da yaşanabilir bunu da gözden geçirin.

Gnome Pardus kullaniyorum acaba bu ayarlara nerden ulasacagim.ince ayarlara baktım ama bu ayarları goremedim

Bununla ilgiliymiş. Böyle çözüldü, teşekkürler…

cihazda darbe ya da sıvı teması oldu mu? biz teknik servisiz, bize bu şikayetle gelen cihazların çoğunun altından bu sebepler çıkıyor.

Etkilesimli tahtalarimizi sürekli surgulu paneli kapatarak kullanıyoruz.Cok ihtimal vermiyorum darbe alacağına yine de son olarak servis cagirirz

Bu konu son yanıttan 10 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni yanıt girilmesine izin verilmiyor.