Kurulum hatası yardım

Merhaba,
Bilgisayarıma usb ile Pardus kurdum bundan önce Windows 10 yüklüydü onu tamamen kaldırdım. Pardus kurulumunda herhangi bir hata ile karşılaşmama rağmen önyükleyici kurulmuyor iki kere sıfırdan kurdum yine kurulmadı. Yardımcı olabilir misiniz? USB üzerinden Pardusu başlatmak isteyince de no signal yazısı çıkıyor ekrana başka bir şey gelmiyor.

Kurulum adımlarındaki Diskleri Bölümle ekran görüntülerini paylaşır mısınız?

1 Beğeni

Anlatmak istediğiniz nedir?

Sadece Pardus olacaksa Yardımcı İle Diskin Tamamını Kullan seçin > Diskinizi Seçin > Tüm Dosyalar Tek Bölümde seçin > Bölümlemeyi Bitir ve Değişiklikleri diske kaydet ile devam edin.

1 Beğeni

Aşağıdaki konuda anlatılan adımları tek tek uygulayarak kurulum yapınız.

Daha önceki kurulumlarda o şekilde secmistim ama olmamıştı bu sefer böyle deneyeyim dedim sonuç yine aynı önyükleyici kurulmuyor ve usb üzerinden de Pardusu çalıştıramıyorum

Tam olarak burada anlatıldığı gibi de denedim ama grub kurma ekranını atlıyor ve ben secince de bana grubu kuracağım diski sormadan kendisi kuruluyor diyor ama kurulmuyor biosta da görünmüyor eskiden windows 10 kuruluydu ssd içinde artık sildim tamamen diski biçimlendirdim sadece Pardus kullanmak istiyorum. Ayrıca bazı yerlerde biosdan secure boot kapatıp deneyin yazılmış benim biosda öyle bir seçenek yok sadece hızlı başlatmayı kapatabildim acaba sorun secure boot seçeneği olmamasından mı kaynaklanıyor?

Tüm bölümleri silip birleştirin. Bios ayarlarınızı kontrol edelim. Kurulumu beraber yapalım. Gerekirse Çağrı Merkezimizi arayabilirsiniz. 444 5 773

Bu konu son cevaptan 30 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni cevap girilmesine izin verilmiyor.