Libre Office Calc Satır Sayısı

Libre Office Calc programında, aşağı doğru seçtiğimde alt tarafta satır sayını gösteriyor. Ama filtreleme yaptıktan sonra aşağı doğru seçtiğimde, filtrelemeden sonraki satır sayısını değil, filtreleme olmadan önceki satır sayısını gösteriyor.

Örneğin resimdeki örnekteki gibi: 5 satır seçiyorum, 5 satır diyor. Ama bir alttaki 6. satırı seçtiğimde, son iki satırın arasında filtrelemeden dolayı görünmeyen satırları da sayıp 12 satır diyor.

Bunu düzeltmenin bir yolu var mı? Ben filtrelemeden sonraki satır sayımı görmek istiyorum. Tek tek elle saymak zorunda kalıyorum ve bazen listeler çok uzun oluyor.

Merhaba,
Yaptığım denemelerde seçim sayısı normal oluyor. Sizin sonucunuza ulaşamadım. Ben sürüm olarak 7.2.5.2 kullanıyorum sizin sürümünüz nedir?

Son sürümü resmi sitesinden indirip kurarak test edebilir misiniz? Muhtemelen sürümden kaynaklanan bir sorun olabilir.

7.0.4.2
Kurulumla gelen sürüm. Kurulumdan sonra ayrıca bir kaldırma veya kurma yapmadım. Yazılım merkezi de güncel, az önce tekrar güncelledim. Herhangi bir güncelleme yapmıyor.

Son sürümü kurduğumda mevcut ayarlarıma herhangi bir sıkıntı verir mi? Şu an benim kullandığım kararlı sürüm değil mi?

Libreoffice içerisinde yaptığınız mevcut ayarlarınızda değişiklik olacaktır. Evet kararlı sürüm kullanıyorsunuz.

Bu konu son yanıttan 10 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni yanıt girilmesine izin verilmiyor.