Liderahenk console

böyle bir sorun alıyorum yardım ederseniz sevinirim

1 Beğeni

Merhaba;
Ldap üzerinde oluşturulan liderAhenkConfig düğümünde girilen bilgiyi kontrol ediniz, ayrıca o kısma girilen bilgi ile LiderArayüz’ü çalıştırdığınız makineden erşim yapmayı deneyiniz.

Bu hatayı birde Ahenkler altında herhangi bir istemci bulunmadığı halde üzerine tıklandığında verir.

cevap verdiğiniz için teşekkürler sizin adresten kurulum yaptım liderAhenkConfig girilien bilgi sadece ip adresi olarak gözüküyor . ejabberd web yöneticisinden girdiğimde ahenk i görebiliyorum aslında ama lider arayüzünde göremiyorum . yardımcı olursanız çok sevinirim

Merhaba;

liderAhenkConfig düğümünün ekran göüntüsünü paylaşabilir misiniz?

Ahenklerde gözüküyor ama offline ve lider sunucuya erişemedi hatası alıyorum kurulum adımlarını tekrar tekra kontrol ettim çalısmayan hiç bir adımı atlamadım ama ne yazık kı olmadı

küçük birsey gözden kaçıyor bu hatayı neyden dolayı verir ne eksikse verir hızlı birsekilde yardımcı olursanız sevinirim .

Merhaba;

biraz ilerleme var gibi bağlantı açılıyor fakat kayıtlar listelenirken hata oluştu msj alıyorum ahenk neden Offiline gözüküyor onuda anlamadım ilginiz için teşekkürler

adımların hepsini kontrol ettim ancak hala aynı hatayı veriyor

Bu konu son cevaptan 30 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni cevap girilmesine izin verilmiyor.