Login ekranında kalıyor

İlk kez kullanıcam o yüzden yardım edebilecek arkadaşların biraz detaylı anlatmalarını rica edicem. 17.5 i indirdim ve sağlıklı bir şekilde kurdum hiç hata vermedi fakat başlatırken kullanıcı adı ve şifre soruyor giriyorum fakat ilerleme yok

The programa included with the Pardus GNU/linux sistem are free software; the exact distribution terms for each program are described in the individual files in /usr/share/doc/*/copyright.
Pardus GNU/Linux comes with ABSOLUTELY NO WARRANTY, yo the extent permitted by applicable law
aile@pardus:~$

Önüne gelen ekranda bu var

turkcesi
Pardus GNU / linux sisteme dahil olan programa özgür yazılımdır; Her program için tam dağıtım şartları / usr / share / doc / * / copyright içindeki bireysel dosyalarda açıklanmaktadır.
Pardus GNU / Linux KESİNLİKLE GARANTİ YOK, geçerli yasaların izin verdiği ölçüde

*piw ya da rufus ile mi yazdirdin usb ye,yoksa baska bir programla mi?
sorun usb yazdirmada,piw ile yazdir ve yeniden kur pardusu,kullanici adlarinda bosluk ve türkce karakter kullanma

1 Beğeni

Hangi yansı ile kurdunuz acaba?

Piw ile kurdum. Kullanıcı adı aile şifre 000 bunlar geçersiz mi sayılır

en az alti karakter olmasi lazim diye hatirliyorum sifrenin,senin uc karakter,uc karakterlik bir sifreyi kabul etmemesi gerekiyor,ayrica yazdirirken eksik yazdirilmis,verdigin ciktidan bu sonuc cikiyor

Hocam bir iso sunucular için masaüstü yüklü gelmiyor kurulum yaptığınız isonun ismini yazarmısınız

Bu konu son cevaptan 30 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni cevap girilmesine izin verilmiyor.