Login ekranında kalıyor

(Furkan) #1

İlk kez kullanıcam o yüzden yardım edebilecek arkadaşların biraz detaylı anlatmalarını rica edicem. 17.5 i indirdim ve sağlıklı bir şekilde kurdum hiç hata vermedi fakat başlatırken kullanıcı adı ve şifre soruyor giriyorum fakat ilerleme yok

The programa included with the Pardus GNU/linux sistem are free software; the exact distribution terms for each program are described in the individual files in /usr/share/doc/*/copyright.
Pardus GNU/Linux comes with ABSOLUTELY NO WARRANTY, yo the extent permitted by applicable law
aile@pardus:~$

Önüne gelen ekranda bu var

0 Likes

(mustafa kakaç) #2

turkcesi
Pardus GNU / linux sisteme dahil olan programa özgür yazılımdır; Her program için tam dağıtım şartları / usr / share / doc / * / copyright içindeki bireysel dosyalarda açıklanmaktadır.
Pardus GNU / Linux KESİNLİKLE GARANTİ YOK, geçerli yasaların izin verdiği ölçüde

*piw ya da rufus ile mi yazdirdin usb ye,yoksa baska bir programla mi?
sorun usb yazdirmada,piw ile yazdir ve yeniden kur pardusu,kullanici adlarinda bosluk ve türkce karakter kullanma

1 Like

(Ali telli) #3

Hangi yansı ile kurdunuz acaba?

0 Likes

(Furkan) #4

Piw ile kurdum. Kullanıcı adı aile şifre 000 bunlar geçersiz mi sayılır

0 Likes

(Ali telli) #5

Hocam bir iso sunucular için masaüstü yüklü gelmiyor kurulum yaptığınız isonun ismini yazarmısınız

0 Likes

(mustafa kakaç) #6

en az alti karakter olmasi lazim diye hatirliyorum sifrenin,senin uc karakter,uc karakterlik bir sifreyi kabul etmemesi gerekiyor,ayrica yazdirirken eksik yazdirilmis,verdigin ciktidan bu sonuc cikiyor

0 Likes

(system) kapatıldı #7

Bu konu son cevaptan 30 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni cevap girilmesine izin verilmiyor.

0 Likes