Lutris için vulkan nasıl kurulur

merhaba, pardus 19 kullanıcısıyım. Pek bir bilgim yok ama bir şekilde wine ve lutrisi kurup league of legend indirdim. Ancak oyunu açmaya çalıştığımda ‘‘Unhandled Error: VULKAN_NOT_FOUND’’ diye bir hata veriyor. Bunu nasıl giderebilirim acil yardım lütfen.

apt-get -y install libvulkan1 libvulkan1:i386 libvulkan-dev vulkan-utils mesa-vulkan-drivers libgl1:i386 dxvk

Ama bildiğim kadarıyla Lol anti hile koruması Linux üzerinde çalışmıyor.

vulkan tamamdır ama şimdi de şöyle bir hata alıyorum ‘‘The file /home/alptug/games/league-of-legends/drive_c/Riot Games/League of Legends/LeagueClient.exe could to be not found’’ ne yapmalıyım lütfen yardım edin çaresizlik içerisindeyim.

Vulkan kısmını nasıl tamamladınız?

Bu komutla mı?

home/alptug/games/league-of-legends/drive_c/Riot Games/League of Legends/LeagueClient.exe bu dosyanın konumunda olup olmadığına bakabilir misiniz?

Mahmut Elmas dostumun verdiği komutu yazdım ve hata kalktı

1 Beğeni

drive_c’ye kada (drive_c dahil) var sonrası yok

• Uçbirimden bakıyorsanız, baktığımız konumun adresinde boşluk olduğu için konumun başına " yada ' işareti koymanız gerekir yada her boşluktan önce \ işaretini koymanız gerekir.
  • Dosya yöneticisinden baktığınızda gözükmüyorsa oyun kurulmamış olabilir.
  • @mahmutelmas06 beyin paylaştığı işlem sonrası oyun açıldı mı yoksa sadece uyarı mı gitti?

tekrar kurdum ve kurtuldum tek sorun artık şampiyon seçiminden sonra oyun siyah ekran oluyor.

Bu konu son cevaptan 10 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni cevap girilmesine izin verilmiyor.