Maxthon browser yüklemede sorun

Merhaba arkadaşlar bilgisayarıma maxthon browseri yüklemeye çalıştım hata veriyor ve dosya .deb uzantılı sorunun görselini aşağıya resim olarak atıyorum.Lütfen yardımcı olur musunuz rica etsem.
Teşekkürler…
Saygılarımla…

Birden çok hata var. ilk olarak kurmaya çalıştığınız yazılım 32 bit, muhtemelen sisteminiz 64 bit olabilir.

İkinci olarak kurmaya çalıştığınız yazılım çok eski ve kesinlikle 2014 yılından kalma ki 8 yıl bir tarayıcı için çok uzun süre. Kesinlikle kurmayın derim.

ihtiyacınız nedir, ona göre belki başka bir alternatif bulunabilir.

1 Beğeni

@yakusha size indirme linkini atıyorum lütfen yardımcı olur musunuz

http://www.maxthon.com/blog/maxthon-for-linux-final-release-v1-100-000/

Teşekkürler…
Saygılarımla…

Burada da belirtildiği gibi ,söz konusu tarayıcı linux’ta yeni sürüm yayımlamıyor. Eski sürümlere yönlendiriyor.
Bu da çok güvenli bir yol değil.

1 Beğeni

@zafhur1 hımm peki pardusa yüklenebilir mi.

Miadı dolmuş tarayıcıyı kurmaya çalışmanızın nedeni nedir? Yani amacınız sallıyorum bir sayfayı görüntülemekse 50 tane linux tarayıcı bulunabilir. Şifre saklama ise alternatifleri de var.

1 Beğeni

Maxton tarayıcıda bir zamanlar enteresan özellikler vardı. Örneğin kendi video indiricisi falan üzerinde geliyordu. Belki bu tip avantajları nedeniyle tercih ediyor olabilir. Şimdi son durumu nedir bilmiyorum.

1 Beğeni

Amacınız video indirmekse pek o özellikleri artık bulamayabilirsiniz. 6 sürümüyle birlikte Chromium temeline geçmişler. 2014 yılından sonra da Linux sürümü çıkmamış. 1.0.3 sürümünden sonra da 8 yıldır Linux sürümü yayınlamamışlar.

Linux yazılımlarının geri uyumluluğu Windows kadar iyi değil.

Chrome/Chromium veya temelli yazılımlara Video indirme eklentisi kurup kullanabilirsiniz.

Firefox için de benzer araçlar var. DownThemAll uzantısını bir zamanlar çok kullanıyordum.

1 Beğeni

bende video indirme özelliği olduğu için kurmak istedim .teşekkür ederim chrome’deki video uzantısı hangi bilmiyorum.ve o eklenti tüm siteler için aynı özelliğe sahip mi . yardımcı olur musunuz.
teşekkürler.
Saygılarımla…

İndirme programı olarak xtreme download manager tavsiye ederim. İnternet download manager alternatifi ücretsiz bir indirme programıdır.

Keşke Pardus mağazaya’da eklense diyorum.

XTREME İNDİRME YÖNETİCİSİ nedir

Xtreme Download Manager, indirme hızını% 500’e kadar artırmak, akışı kaydetmek için güçlü bir araçtır web sitelerinden videolar, kırık / ölü özgeçmiş indirmeleri, zamanlama ve dönüştürme. XDM sorunsuz Google Chrome, Mozilla Firefox Quantum, Opera, Vivaldi ve diğer Chroumium ile entegre olur ve İndirmeleri devralmak için Firefox tabanlı tarayıcılar ve akış videolarını web’den kaydetme. XDM, indirdiğiniz videoları farklı bir videoya dönüştürmenizi sağlayan yerleşik bir video dönüştürücüye sahiptir daha sonra cep telefonunuzda veya TV’nizde izleyebileceğiniz formatlar ( 100 + cihazlar desteklenir )

Linux yükleyici

https://github.com/subhra74/xdm/releases/download/7.2.11/xdm-setup-7.2.11.tar.xz

1 Beğeni

Antivirüsler uyarı veriyordu bir ara windows tarafında.

@zafhur1 bu attığınız linki indirdim ve klasöre çıkarttım kurulumunu nasıl yapıcam.lütfen yardımcı olur musunuz.
Teşekkürler…

İndirme linkine tıklayarak uygulamayı indirin.
Sıkıştırılmış dosyayı çıkaraın.
İçinde nasıl kurulacağı ve tarayıcıya nasıl entegre edileceği ile yardım dosyası mevcut.
Komutu girerek kolayca kurup kullanabilirsiniz.

Bu konu son yanıttan 10 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni yanıt girilmesine izin verilmiyor.