MEB İçin Telegram Grubu

Forum kullanım ve derlilik topluluk anlamında güzel ve kullanışlı olmakla birlikte, anlık sorunlar için biraz uzun sürüyor. Haliyle masa başında çalışan ve anlık cevap bekleyen birileri için bu konu sıkıntı oluşturabiliyor.

Herkeste whatsapp yüklü ama malum whatsapp gruplarında 250 civarı kişi sınırı var. Bu sebeple telegram daha mantıklı.

MEB camiasından pardus kullananlarla ilgili, akıllık tahtalar için bir telegram grubu vardı “Pardus-ETAP” adıyla. Ama orada sürekli akıllı tahtalarla ilgili sorular soruluyordu. Benim gibi akıllı tahtası olmayan ama idari odalarda veya bilgisayar labaratuvarında pardus kullanan MEB personelleri için de bir telegram grubu var mı diye Şenol Aldıbaş hocaya sordum. Malum MEB internet filtresi sebebiyle bazı şeylere fazlaca takılıyoruz ve MEB içi bazı konuları (DYS gibi) diğerleri kullanmadığı için bilemeyebiliyor. Sağolsun kendisi de makul gördü, bir grup oluşturdu.

Katılmak isteyen MEB personelleri için linki buraya bırakıyorum: Telegram: Join Group Chat

Ayrıca genel olarak tüm pardus kullanıcıları için de daha önce oluşturulmuş ve konusu açılmış bir telegram grubu vardı. Onu da tekrar hatırlatmış olayım: Hür Pardus Telegram Grubu

4 Beğeni

Bu konu son cevaptan 10 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni cevap girilmesine izin verilmiyor.