Mikrofon cızırtısı çözümü

Selamunaleyküm
Belki de bir çoğumuzun online ders veya mikrofon gerektiren uygulamalarda konuşurken sesimiz sanki biraz boğuk, uzaylı efektli biraz da cızırtılı :sweat_smile: gibi karşı tarafa aktarlıyordur(belki de bir tek benim başıma geliyordur)
buna bir çare bulmak zorunda kalmış gibi oldum internette baya bir şey denedim ama son bulduğum gerçekten baya işime yardı umarım sizinde işinize yarar

burdan kod olarak indirdikten sonra isterseniz yönergeleri uygulayıp da kullanbilirsiniz isterseniz de direk zipten çıkar .local/bin/noisetorch(çıkardığınızda gizli klasör oluyor görmek için ctrl+H ile girebilirsiniz) kullanbilirsiniz
resim
bir kaç dez avantajı da var(belki benden de olabilir)
eğer ses iyi ayarlanmassa aşırı boğuk çıkartıyor
örneğin
resim
kendinize göre bi ayar yapmanız daha iyi olur
bazen firefoxta uygulamanın ayarlarını değiştirdeğimde firefox kafayı yiyebiliyor
son olarak karşı tarfın sesi nerden emin değilim ama bi kanalda yüksek olunca nadiren yankı yapabiliyor onu kendinize göre ayarlarsanız gerçekten güzel bi program

belki pardus 21e varsayılan olarak entegre edilebilir mi biliyom ama bir türlü edilirse gerçekten güzel olur

2 Beğeni

Bu konu son cevaptan 10 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni cevap girilmesine izin verilmiyor.