Mobil için ODF düzenleyici

Bilgisayarda ODF kullanıyorum fakat bunları mobilde düzenleyip tekrar ODF olarak kaydedemiyorum. Mobil için bildiğiniz ODF düzenleyebileceğim bir uygulama var mı?
Not: Android kullanıyorum. Ama IOS için varsa onu da yazarsanız belki birine yardımcı olur.

1 Beğeni

Benim bildiğim kadarıyla ODF her ne kadar okunsada pek fazla destekleyen uygulama yok. ODT Microsoft Office tarafından bile tekleniyor ve OpenOffice dahil LibreOffice tarafından destekleniyor. Android tarafında ise Google office uygulamaları da ODT formatını destekliyor. Üzgünüm, ODT tarafına geçersen (formatlar yakın olduğundan çok sıkıntı çekmezsin) daha çok seçeneğin olabilir. Ancak Polaris Office destekliyor olmalıydı diye düşünüyorum. iOS tarafında da var olan bir uygulama paketi zaten. Ancak uygulama reklam içeriyor ve sanırım uygulama içi satın alabilme seçenekleri de var sanırsam. Bakmaya değer diye düşünüyorum.

1 Beğeni

Denemek amacıyla 5,6 tane uygulama indirmiştim. Hatırladığım kadarıyla Polaris office okuma olarak açıyor, ama düzenledikten sonra microsoft office formatında kaydediyor ne yazık ki.

AndrOffice diye bir tane uygulama buldum. Bu kaydetmeyi de yapıyor ama kullanımı çok zor :sweat_smile: Sanki uzak masaüstü ile bir bilgisayara bağlanmış da orada libreoffice ile düzenliyormuşsun gibi :smile:

Dediğin gibi, düzgün bir uygulama galiba yok.

1 Beğeni

AndrOffice tam da dediğin gibi çalışıyor😊

1 Beğeni

Selamün Aleyküm
Bu uygulama var ama sadece okuma özelliği mevcut.

https://play.google.com/store/apps/details?id=org.documentfoundation.libreoffice

Bu uygulama ise kullanımı mobilde zor ama tüm libreoffice’in özelliklerini içeriyor.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.androidports.libreoffice

2 Beğeni

Aleyküm selam,
Teşekkür ederim

2 Beğeni