Muhasebe VegaDos

merhaba arkadaşlar vegados programını dosboxda çalışıyor ama windowsda yardım edebilirmisiniz. buraya yüklesem dosbox a entegre edersek büyük bir açığı kapatmış oluruz.
Slamlar konuyu yanlıs yere actımsa kusura bakmayın… pek konu acma ısınden anlamıyorum…

vega dos lazim oldu bir arkadasa internette bulamadık… benım eski arşivde varmis… windows 10 uyumlu portable versiyonu DOSBox-0.74-3 guncelledım… vega kurulumu sifir kurulum ek bir veri girilmedi…

hatali konfirigasyon 8 hatası alanlar bastan kurulum gerektıgı ıcın sıfır kurulum olması gerekır… ısteyene ozelden yardımcı olmaya calısırım…

acılıs sıfresı 1 dir
program acılırken tam ekran olarak acılır vega menu tıklandıgında baslar… daha sonra vega programını actıgınızda tam ekran olarak acılır…

kendi basına kurulum yapmak ısteyen olursa vega8.0.0.2.exeyı kurun ekranda uyarı geldıgınde tamam demeden klasordekı “vega1.exe” ve “install.exe” dosyalarını ayrı bır yere kopyalayın tamam dıyerek dırek gecersenız sılınırler dıkkat edılmesı gerekır…
daha sonra kurulan “new-ytl” klasorunu dosboxta c yazan klasorun ıcıne kopyalayın ama onckı klasoru sıldıkten sonra… dosbox acıldıdıgında ıse windows yazan menuden “main” yazan sekmeyı secın daha sonra ıse msdos yazankısayolu calıstırın… dosda new-tyl klasorune gırın daha sonra “vega1.exe” daha sonra ise “install.exe” dos komutlarıyla calısrıtın… guncelleme yapmak ıstersenız acıklama kısmında rar dosyasındakı gıbı yapılmalı “vega-ac.bat” dos ekranında baslatılmalı…“host.par” dosyası harıcındekı evet dıyıp guncelleyın sızde sıfır kurulum yapabılırsınız…

“vega1.exe” ve “install.exe” rar olarak eklentılere eklenmıstır…

arayanlar ıcın arsıvınde bulunması dılegıyle…

hatamız oldu ıse belırtınız… benım 8.1 x64 pro da denedı sorunsuz calıstı…
not: dosbox calıstırmadan once bılgısayarın saatının dogru oldugundan emın olun… hata 8 almamak ıcın

ekstra upload edılmeyecektır…ısteyen paylasabılır…

portable versıyonu: https://www.mediafire.com/file/nkzc4fng4…3.rar/file

orjınal kurulum :VbGA_8.3

Bu konu son cevaptan 30 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni cevap girilmesine izin verilmiyor.