multiboot usb hazırlama

selamün aleyküm arkadaşlar Multiboot Yapımı AIOBoot,WinSetupFromUsb - YouTube videodaki gibi yapmak istiyorum imaj dosyaları nasıl bulabilirim engin3 - Resmin.net - Resim Paylaş boyutu kaç yazıyım windows 10 windows 8.1 acronis gibi imaj dosyası

selamün aleyküm multiboot usb hazırlamasını biliyormusunuz nasıl yapılıyor acaba windows imajları nasıl bulabiliriz acronis iso gibi

Linkleri inceleyebilirsiniz: 'multiboot' için arama sonuçları - Pardus Forumları - TÜBİTAK ULAKBİM

kaan abi teamdan öğretsen olurmu imajları nerden bulabilirim acronis iso gibi

https://github.com/mbusb/multibootusb/releases/download/v9.2.0/python3-multibootusb_9.2.0-1_all.deb

Win de çalışan çokulu iso yazma programı
diyelim
1.sırada pardus gnome
2.sırada pardus xfce
3.sırada pardus sunucu
4.sırada Pisilinux
5.sırada Archman
6.sırada Hascodingos
7sırada AYLİNUX
vb.gibi peşpeşe iso yazdırılır ve açılışta ekleme sırasına göre görünür hangisini kurmak istiyorsanız onu açar kurarsınız

ali bey burdamısınız değilmi team atayımmı

ali bey ben windows yazdırmak istiyorum acronis imajı bulamadım yardımcı olurmusunuzengin4 boyutu kaç yazıyım

ilgilenmiyorsunuz arkadaşlar

acrınis e gerek yok istediğiniz imaj-iso yu indirdikten sonra
yukarıdaki programlardan biri ile yazdır/yak yaparak multiboot USB oluşturabilirsiniz
pardus ile veya vindovs ile MULTİBOOT USB içinönce programı kurun sonra kurulu programa fare ile tıklayın USB yi seçin Sonra yazdırılacak isoyu seçin ve devam edin

Bu konu son cevaptan 10 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni cevap girilmesine izin verilmiyor.