Müzik dinlerken Ses tam net değil

Müzik dinlerken ses tam net değil ses ayrlarından baktım ama yapamadım Windosta çok net gelen ses burda o kadar net değil ayar gerekiyormu acaba

bendede öyle açıkcası. ses driverı ile alakalı diyedüşünüp araştırmadım. böyle kullancm mecbur dedim :slight_smile:

olabilir ses driverinden ama bunun çözümü olması gerekir ses net gelmiyor

Ben de ilk kurduğumda net değil gibi gelmişti- öyleydi ciddende ama benim kişisel hatamdan kaynaklıydı bu sorun. Ses simgesine tıkladığımda küçük penceredeki seviyeyi sona getirmişim, fakat orada gösterilen grafikte en son nokta yaklaşık yüzde yüz otuz gibi , sınırın üzerinde bir değer olduğu için net değildi.Ses karıştırıcı ayarlarında konfigürasyon kısmına bakmanızı öneririm tabi bakmadıysanız, belki çıktı aygıtlarında vardır bir yanlışlık.

Baktım ayarlardan değil hani tam bozuk değil ama ses kalitesi windows a göre %10 düşük ama yinede kullanıyorum.

Merhaba arkadaşlar, bu Linux dünyasını genel olarak irite eden bir durumdur. Ses kalitesi ile ilgili işleri olan son kullanıcı veya geliştiriciye linux önerilmemekte güncel durumda. Çünki Linux un iyi olduğu dallardan biri değil .

Saygılarımla.

Amaç böyle eksiklikleri bildirmekle dahada iyiye taşımaktır pardusu

Benim demek istediğim de bu zaten bu bir eksiklik ama Pardus ekibinin şuanki iş gücüyle yapacak bir şey yok. Linux dünyasında bu konuda bir gelişme olursa Pardus ta da yer alması için ihtiyaç halinde çalışma yapılır.

Selamlar.