Müzik için Nota Yazım Programı

Yeni birşey daha öğrendim, Allah razı olsun, çok teşekkür ederim Enes Bey :blush:

Kullanımı ile ilgili hiçbir fikrim yok, bir sitede rastlamıştım size yardımcı olacağını düşündüğüm için burada paylaştım. Depoda olduğundan da bilgim yoktu. İşinize yaramasına ayrıca çok sevindim.

2 Beğeni

Çok teşekkür ederim Yahya Bey siz programı söylediniz, Enes Bey de sağolsun programı bulup kurulumunu anlattı bende aradığımı buldum sayenizde. Youtubeda çok güzel eğitim videolarıda buldum. Öneride bulunan birşeyler yazan herkesten Allah razı olsun :slight_smile:

3 Beğeni

Qt Framework’ünü incelemenizde fayda görüyorum, kod yazmasanız bile nasıl çalıştığını anlamak açısından gerekmektedir, dilerseniz size bu konuda yardımcı olabilirim

Teşekkürler

2 Beğeni

Çok teşekkür ederim Mert Bey. Qt Framework nedir diye şöyle bir baktım ve sanırım yazılımla ilgili bir şey. Qt Framework müzik ve nota yazmak anlamında benim işime nasıl yararlı olur acaba?

1 Beğeni

Siz de yazabilirsiniz veya ihtiyaçlarınızı burada yazdığınızda bir topluluk kurulabilir

1 Beğeni

Bu konu son cevaptan 30 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni cevap girilmesine izin verilmiyor.