Panel ekleme sorunu

Panele bir çok özelleştirme yaparak uygulama eklemek istiyorum.Şöyle bir sorun ortaya çıkıyor mesela synaptic paket yöneticisi üstüne gelip panele ekle diyorum uç birim ekliyor.Her uygulamada yapmasa da bazı uygulamarda böyle saçmalıyor ne yapmam gerekiyor ? Pardus 17.0 sürüm

1- Panel üzerinde sağ tık Yeni öğe ekle - Başlatıcı - Ekle - Kapat
2- Yeni eklenen Boş simge üzerinde sağ tık Özellikler
3- “+” butonuna tıklayın ve Arama kutusuna synaptic yazın.
4- Listedeki synaptic paket yöneticisini seçip Ekle butonuna basın ve Kapat butonu ile işlemi bitirin.

Teşşekür ediyorum.Bu kişisel bir çözümdür.Pardus ekibi olarak bu basit sorunu kaldırmalıdır.Bunun içinde yazdım tekrardan teşekkürler

Merhaba;
Uç birim olarak değil, kısayolu doğru ekliyor, lakin saatin yanında çıkıyor.
Pardus ekibi bu sorunu giderene kadar şöyle yapabiliriz:
Panel öğelerini açıp en sona attığı başlatıcıyı "Whister Menü"nün yanına taşımak.

Selamlar.

Herkese selamlar.İşyerimizde elektrikler gidip geldikten sonra “Boş Panel - Default PAnel” seçenekleri çıktı. Ben default paneli seçtim. Şimdide panel üst kısımda oluştu. Eskisi gibi aşağıda olsun istiyorum ancak yapamadım. Yardımcı olabilirseniz memnun olurum.
Panelin Eski Durumu:

Panelin Son Durumu:

Panel üzerinde sağ tık - panel - panel tercihleri - görüntüle sekmesi - panelin kilidini kaldır seçeneğini kaldırın. Panelin en sağıdaki uç noktasına veya panelin en solundaki uç noktasından sol tuş ile paneli aşağı taşıyın. panel tercihlerinden diğer iki paneli silebilirsiniz.

2 Beğeni

Panelimde ayırıcı vardı. kaldırdım saat sistem çekmecesi sola kaydı. tekrar ayırıcı ekleyip saat ve simgelerin sola yaslanmaması için ne yapmalıyım?panel

Forumda mevcut ;

Bazen gözümüzün önündeki şeyleri göremiyoruz.
Panel–>Panel tercihleri–>Öğeler sorunumun çözümü.