Pardus 17.4 Temiz Masaüstüm

Pardus 17.4 XFCE temiz masaüstüm kendi fotoğrafım ile.

Linux Mint son 4-5 sürümdür gönderdiğim fotoğraflarımdan 3-4 tanesini yayınlanan iso kalıbına dahil ederek arkaplan olarak sunuyor. Linux için bu kadar da katkı sağlamak gerçekten hoş. Ama ben bu katkıyı eğer uygun ise kendi linux dağıtımımıza, ilk göz ağrıma “Pardus” a yapmak istiyorum. Bu katkıyı hangi yol ile yapacağım konusunda yardım ederseniz sevinirim.

9 Beğeni

bir link bırak blirmisiniz indirip kulanmak isterim

Tabiki;

5 Beğeni

Masaüstü resmi olarak kullanmaya başladım güzel paylaşım teşekkür ederim.

1 Beğeni

Beğenmenize sevindim. İnşallah pardus iso kalıbına da birkaç fotoğrafım girer ve tüm kullanıcılar kullanır.

1 Beğeni

Yani illa iso ya eklenmesini beklemeyin. Buradan konu açıp tüm çözünürlükler için paylaşabilirsiniz. Böyle güzel resimler için bizi bekletmeyin.
Görselin 4k, 2k yada 1080p çözünürlükleri mevcutsa paylaşın lütfen.

4 Beğeni

Zaman zaman tabi ki paylaşım yaparız inşallah.

3 Beğeni

Sezgin hocam eğer böyle güzel wallpaper paylaşırsnız cok güzel olur bekleriz, ben kişisel düşünecem istanbullu temalı daha güzel olur cünkü hertürlü duvar kağıdı interneten bulabiliyoruz ama istanbul temalı cok sınırlı oluyor olsada kalitesi düşük oluyor.

1 Beğeni

Beğenmenize sevindim. İstanbulda yaşamıyorum ve uzun zamandır gidemedim, İstanbul fotoğraflarım mevcut değil. Ama benim memleketim de güzeldir ve manzaraları da emsalsizdir. Daha çok detay ve yakın çekimleri tercih etsem de manzara çekimlerim de var muhakkak. Zaman zaman buradan paylaşım yapacağım inşallah.

6 Beğeni

Sezgin kardeş, müsaadenizle profil tanıtımını ve verdiğiniz fotoğraf paylaşım linkinizi burada paylaşmak istiyorum:

Linux (Pardus) merakla başlar, bağımlılık yapar. Linux (Pardus) gönül işidir

https://500px.com/sezginmendil

1 Beğeni

Eyvallah, bundan sadece memnun olurum.

Bu konu son cevaptan 30 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni cevap girilmesine izin verilmiyor.