Pardus 17.5 yükleme hatası

Herkese merhaba. Pardus 17.5 sürümünü yükleyerek işletim sistemini keşfetme heyecanı içerisindeyim. pardus.org.tr adresinden .iso dosyasını indirdim ve piw.exe ile kurulum USB si oluşturdum. bilgisayarı boot ile USB den başlattım. dil seçeneğini seçtikten sonra grafik arayüz ile kur seçeneğini seçtiğimde bilgisayarın görüntüsü gitti ve noktalar gelmeye başladı. yön tuşları ile bir şeyleri seçtiğimi fark edebiliyorum ama ne yaptığımı göremiyorum. Bilgisayarımda Windows10 işletim sistemi yüklü ve Pardus u aynı hdd üzerinde ayrı bir bölüme yüklemek istiyorum. Bilgisayarım Toshiba Satellite L830 i5 işlemci ve ekran kartı AMD Radeon HD7500M.
Nerede hata yapıyorum ya da sistem destekliyor mu bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Merhaba,

Öncelikle linkteki işlem ile iso kontrolü yapabilir misiniz?

Selamün Aleyküm
@kaan hocamın önerisi ile sorun çözülmediyse seçeneklerdeki Grafik Arayüz ile Kur seçeneği yerine bir üstündeki Kur seçeneği ile kurmayı dener misiniz?

1 Beğeni

İlginiz için teşekkür ederim. Farklı bir bilgisayarda sorunsuz olarak yükleme işlemini gerçekleştirdim.

1 Beğeni

Bu konu son cevaptan 30 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni cevap girilmesine izin verilmiyor.