Pardus 19.0 Masaüstü Arka Plan Değiştirme Sorunu

Merhaba sayın geliştirme ekibi Pardus 19.0 (x64 Bit) sürümünde dünden beri uğraştığım bir sorun var birde size danışmak istedim Masaüstü olarak sistemle beraber gelenler haricinde indirdiğim hiçbir arka planı masaüstüme duvar kağıdı yapamıyorum bunun sebebi ne olabilir? çözüme nasıl kavuşurum? şimdiden teşekür ederim.

Resimlerinizden bir tanesine sağ tıkladığınızda menü açılıyor. Menünün sonlarına doğru “duvar kağıdı yap” maddesine tıklayarak, oresmi duvar kağıdı yapabilirsiniz. Resimler dosyasındaki resimlere seri halde (5-10 tane peş peşe) aynı işlemi yaptığınızda; tüm dosyadaki resimleri kendiliğin duvar kağıdı yapıyor. Kolay gelsin,iyi çalışmalar.

Necmettin bey bu bilgiye sahip birisiyim zaten konu bunu yapmıyor olması zaten yinede teşekür ederim.

1 Beğeni

https://yadi.sk/i/rIMp1fU-4cmPlA
Kardeş bu şekilde arkaplanı değiştirebilirsin.
Sorun bende de var ben bu şekilde yaptım.

1 Beğeni

Batuhan bey sıkıntıyı çoktan giderdim teşekkür ederim.

@anon2179590 Bey, nasıl çözdüğünüzü yazarsanız sizin gibi yardım isteyen birisi de konu açmamış olur. Teşekkürler.

Musa bey Resimlerin mutlaka bir dosyada olup ‘‘Masaüstü Ayarları’’ Bölümünden bu dosyanın seçilerek belirtilmesi gerekiyor yoksa olmuyor. Tek tek yada Masaüstünden seçilerek ‘‘Duvar Kağıdı’’ Yapamıyoruz Tek bir ‘‘Duvar Kağıdı’’ bile tek başınada olsa klasörde olması gerekiyor.

3 Beğeni

ben genelde backgrounds dosyasına atıyorum arka plan için kullanacağım resimleri.

1 Beğeni

Buda geçerli bir yöntem Esad bey.

1 Beğeni

Bu konu son cevaptan 10 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni cevap girilmesine izin verilmiyor.