Pardus 19.0'da Google Earth Pro İncelemesi

Herkese merhaba arkadaşlar bugün Pardus 19.0 da ilk günümü geçirmekteyim bugün Dünya üzerinde çok bilinen ve kullanılan özellikle meraklılarının dikkatini çeke bileceğini düşündüğüm bir program olan Earth Pro ya bir bakmak istedim. Google tarafından sunulan program takipçisi olan kişiler tarafından da bilineceği üzere yaklaşık bir seneye yakın bir zaman Türkiye için kullanıma kapanmıştı, tabi bunun siyasi yada farklı sebepleride vardı ancak şuan kullanılma açık ve ‘‘dep’’ paketinede sahip olduğu için tüm ‘‘dep’’ tabanlı Linuxlar da rahatlıkla kullanılabilir durumda programı incelediğimde bir hataya veya sıkıntıya şuanlık rast gelmedim daha önce denemeyen ve kararsız olan kişiler için de birkaç görüntü paylaşmak isterdim ancak, sadece bir tana ekran görüntüsü alabildim forumda 1,24 MB türde yükleme sınırı var bu sınır olmasa video paylaşımıda yapacaktım yetkililere arz ederim. Bence video paylaşımı olmalı ve ekran görüntüsü paylaşım boyutuda bununla beraber yükseltilmeli diye düşünüyorum.

5 Beğeni

Evet biz forma resmi 5mb yükleyelim form onu 1m çevirsin

2 Beğeni

Bu konu son cevaptan 30 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni cevap girilmesine izin verilmiyor.