Pardus 19'dan Pardus 21'e Geçiş Hatası

Merhaba,dün dual boot yüklü bilgisayarımdan (Windows 10 + Pardus 19.5) Windows 21’e geçiş için ( sudo sh -c "$(wget -O- http://indir.pardus.org.tr/PARDUS/pardus19to21.sh)") komutunu kullandım ve bilgisayar gerekli dosyaları yükledi yeniden başlata bastım. Yeniden başlat sonrasında saat 11’den aksam saat 23.30’a kadar siyh bir ekran ve ekranın sol üst köşesinde yanıp sönen bir kısa çizgiden başka bir şey yoktu. Ben de bilgisayarı kapatıp açtım GRUP ön yüklemeden pardusu seçtim fakat aynı işlemleri tekrarladı. yardımcı olursanız sevinirim. pardusu

1 Beğeni

Merhaba, ben de aynı sorunu yaşıyorum, bir çözümü yok mu acaba?

Eğer komut satırına geçiş yapabiliyorsanız komut satırından manuel olarak tekrar güncelleme başlatın olmazsa temiz kurulum yaparsınız. Bende de login ekranda takılı kalmıştı manuel güncelleme ile açılır hale getirdim fakat performans çok düştüğü için temiz kurulum yaptım şuan sorun yok

Komut satırına nasıl geçiş yapabilirim yazabilir misiniz? Temiz kurulum yaparsam dosyalarımı kurtarma şansım olur mu?

Merhaba, öncelikle ilginiz için teşekkür ederim. Pardus’u yeniden kurmayı düşündüm fakat bilgisayar dual boot windows 10 da yüklü böyle bir durumda Windows’a zarar verebilirim diye endişe ediyorum.

Bu konu son cevaptan 30 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni cevap girilmesine izin verilmiyor.