Pardus 23 Özel 100.Yıl Anı Sürümü

Pardus ekibi, cumhuriyetimizin 100. yılı anısına " Pardus 23 Özel 100.Yıl Anı Sürümü" Yayınladı. XFCE ve Gnome sürümleri bulunan dağıtımı aşağıdaki adresten indirebilirsiniz:

Ben kurulumdan çok hatıra niyetine saklamak için indirdim. Sizler de isterseniz indirebilirsiniz.

7 Beğeni

Emeği geçenlere çok teşekkür ediyoruz. Mevcut Pardus 23 işletim sistemlerinize yazılım merkezinden 100. yıl temasını indirerek kullanabilirsiniz.

5 Beğeni

Merhabalar,
Pardus 23 Özel 100.Yıl Anı sürümüne
pardus 23’ü nasıl yükseltebilirim?

sudo apt update && sudo apt full-upgrade -yq

sudo apt-get update -yq && apt-get upgrade -yq && apt-get full-upgrade -yq && sudo apt-get dist-upgrade -yq

sudo apt update -yq && apt upgrade -yq && apt full-upgrade -yq && sudo apt dist-upgrade -yq

bu komutlar işe yaramadı.
Bilgisi olan var mı?

1 Beğeni

ayni sekilde ben de 100.yil ani surumune yukseltmek istiyorum,nasil yapacagiz acaba?

1 Beğeni

Merhaba,

Depodan (sudo apt install pardus-yuzyil) veya Pardus Yazılım Merkezi üzerinden kurabilirsiniz.
( Sisteminiz güncel olmalıdır. )

3 Beğeni

tesekkurler,pardus yazilim merkezine bakmamistim

1 Beğeni

Çok teşekkür ederim.
Kolay gelsin

emeği geçen herkese teşekkür ederim. Duyduğum anda indirip kurdum ve benim için çok iyi çalışıyor.

Emeği geçen herkesin ellerine-emeklerine sağlık. Gururla kullanıyoruz.
Saygılarımı sunuyorum.
My

Zaten tam arşivlemelik. Aynı şekilde bende indirip ne olur olmaz NAS’a attım. :slight_smile:

Bu konu son yanıttan 30 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni yanıt girilmesine izin verilmiyor.