Pardus 23 Sağlık bakanlığı uygulamaları

Merhabalar kolay gelsin kurumda test etmek için Pardusun 100. yıl sürümünü indirip kurdum. Sağlık bakanlığı uygulamalarından (CKYS.jnlp, TSİM.jnlp ve ebysasistan.exe) çalıştırmam gerekiyor. T.C. Sağlık Bakanlığı EBYS ÇKYS TSİM Masaüstü Pardus Sürümü 1.1 Güncelleştirmesi bu linkteki gibi işlemleri takip ettim. ExitException: Unable to load reseource:Oracle Forms Services Extensions hata veriyor ve yüklenmiyor.

Daha sonra Ebys Web, Çkys, Tsim, Reçetem, Hsys vb Uygulama Çalıştırma Klavuzu - Pardus Yardım Masası Bilgi Bankası - Pardus Belgeler yer alan ckys0.3.deb dosyayı çalıştırdıktan sonra tüm kullanıcıyı sildi. Oturum kapatmadığım için yeni yönetici kullanıcısı ekleyip ckysjnlp.deb çalıştırdım şuan da E: ckysjnlp paketinin tekrar kurulması gerekli, ancak gereken arşiv dosyası bulunamıyor şeklinde hata veriyor. Paket yükleyemiyorum veya kaldıramıyorum konu ile ilgili fikir ve görüşlerinize ihtiyacım var teşekkürler.

1 Beğeni

Pardus Destek Merkezi’ne danışınız.

Bu konu son yanıttan 30 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni yanıt girilmesine izin verilmiyor.