Pardus Bilgisayarım Denetim Masası

Kullanmakta olduğum bilgisayarımda Pardus bilgisayarım denetim masasının düzgün çalışmadığını fark ettim. Farklı bilgisayarlar üzerinde denediğimde gayet başarılı bir şekilde işlevini yaptığını gördüm. Kendi bilgisayarımdaki sorunun kaynağını anlamak için yaptığım çalışmada bilgisayarımda hp tarayıcıları çalıştırmak için kurulu olan hplip uygulamasının denetim masası uygulamasının açılışını engellediğini gördüm. Sorunun neden kaynaklandığını anlayamadım. Hplip uygulamasını kaldırdığım zaman denetim masası uygulaması düzgün bir şekilde açıldı. Bu soruna bir el atılsa iyi olur. Denetim masası uygulaması gayet güzel ve yerinde bir uygulama. Fakat hplip uygulaması da hp tarayıcılar için gerekli.

Merhaba,

Hata bildirimi için teşekkürler.

Sorun düzeltildi. En kısa zamanda (muhtemelen bugün) depodaki sürüm de güncellenecek.

https://github.com/pardus/pardus-mycomputer/commit/5f474b04d3aa1e9c9096b774c419006d233aae57

5 Beğeni

Başarılarınız daimi olsun teşekkürler…

2 Beğeni

Teşekkürler. İlgili güncelleme bugün tüm depolarda yayımlandı. Değişiklikleri gözlemlemek için sisteminizi güncel tutmanız yeterlidir.

1 Beğeni

Bu konu son yanıttan 10 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni yanıt girilmesine izin verilmiyor.