Pardus Cinnamon Özel Sürümü yapılabilir

Cinnamon masaüstü severler için pardus cinnamon özel sürümü yapılabilir. Pardus xfce üzerine cinnamon masaüstü ortamını kurdum xfce’yi kaldırdım test ettim. Diyebilirim ki xfce’den daha performanslı çalıştı. Ayrıca son zamanlarda cinnamon masaüstü ortamı için çok güzel güncellemeler geldi yeni özellikler eklendi. Özelikle dosya yöneticisi harika oldu.

Ben de Cinnamon(tarçın),kullanıcısıyım.Pardus sürümlerinde,hazır seçenek olmalı.

1 Beğeni

Size katılıyorum. Debian kurulum yaparken çeşitli masaüstü ortamları sunuyor. Benzer şekilde veya iso olarak en azından diğerlerinin yanında 3. seçenk de sunulmalı. Böylece kullanım oranı da artmış olur. Iso olarak daha kolay olur. Cinnamon için uygun bir simge teması tasarlanması yeterli. Diğer tüm unsurlar pardusla uyumlu çalışıyor.

1 Beğeni

size katılıyorum. araştırırkan şunu buldum :point_down:.

belki sizin haberiniz vardır, ama benim gibi linux alemine özellikle pardus dünyasına yeni girenler için faydası olur diye düşündüm :slightly_smiling_face:.

1 Beğeni

Bu konu son yanıttan 10 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni yanıt girilmesine izin verilmiyor.