Pardus Cinnamon

Pardus 23 Backports Cinnamon masaüstü ISO (Resmi değil)

7 Beğeni

2 Beğeni

Pardus 17’nin ikonları. Güzeldi :slight_smile:

Herhangi bir hata alıyor musunuz?

Ben geçen yıl Cinnamon’u kurmuştum, herhangi bir hata ile karşılaşmamıştım. Cinnamon’da herhangi bir hata olacağını zannetmiyorum.

İstediğiniz sayfa yok link çalışmıyor.

Aşağıdaki linkteki yöntemi kullanarak kendiniz cinnamon masaüstünü kurarak özelleştirebilirsiniz. Gnome üzerine kurmanızı tavsiye ederim.
Kurulum komutu: sudo apt install cinnamon

Bülent üstadın linki:Release pardus 23 cinnamon backports lite · my-iso/pardus-cinnamon · GitHub

Nasıl kuracağız onu . gnome 23.2 kullanıyorum . 1.2 gb lık dosyayı bot edipmi kurulum yapıcaz pardus gibi .

Mağazadan kutular uygulamasını kur. Kutular uygulaması kolay kullanımı olan sanal makinedir. Tüm isoları burada deneyebilirsin.

isolar güvenlimi peki. birde güncelleme alıyormu

O ISO ları ana makinaya kurmanızı tavsiye etmem. Orjinal Pardus ISO kullanın. Bu ISO lar kendi laptobum içindir.
Pardus KDE yada Pardus Cinnamon test etmek için.

Benim derdim şu çan işaretini kaldırmak . Yerine başka sembol koymak . Sizin ilk resimlerde bu çan yerine başka sembol olduğu için hoşuma gitti . Bunu kaldırmayı başaramadım birtürlü .

1 Beğeni

Gnome de gitmez çanla devam edecen başka çare yok. :slight_smile:

Büyükbaş hayvanların boynuna da çan takılıyor.

Bunu, ilk aklınıza gelen olarak değerlendirmeyin bence.

Bu, bildirimi ifade eden zil şeklinde düşünülmüş olmalı kanaatimce.

Dini bir sembol makamında kullanıldığını sanmıyorum. Allâhu alem.

Ya valla buna sesli güldüm. Peygamber Efendimizin hadisi ile gnome bildirim sembolü ne alaka reis? Klise çanı mı bu? :slight_smile: