Pardus forum neden aktif değil?

Pardus forum neden hiç aktif değil?

Ülkemizde ve dünyada forum kültürü, sosyal medya platformlarının patlamasıyla bir anlamda öldü denebilir. Bu nedenle forumların çoğu sakindir. Yine de mevcut duruma bakılacak olursa aktif bile denebilir. Ben bir forumda takılıyorum, sorduğum 10 soruya 1 yanıt ya geliyor, ya gelmiyor. Şu anda burası gayet iyi. Sakinliğe rağmen katılım yüksek sayılır.

2 Beğeni

Aktif değil derken? Yazabiliyorsunuz ve cevap alıyorsunuz. Aktiflikten kastınız nedir? :slight_smile:

Merhaba hocam, cevaplar ya geç geliyor ya da hiç gelmiyor. Aktiflikten kastım üyelerin sürekli iletişim olması .

1 Beğeni

Herkes 7/24 forumda değil. Whasatpp, telegram gibi sürekli bildirim de gelmiyor ki hemen bakalım. Ben genel olarak her sabah bir bakıyorum. Benim yazdığıma cevap gelirse mail geldiği için arada bir de onlara bakıyorum. Bir forumdan daha fazlası da pek beklenemez. Zaten telegram grupları var, oralardan daha hızlı cevaplar alıyoruz. Oradan alamadıklarımızı genelde buralarda sorup üzerinde daha uzun duruyoruz artık.

4 Beğeni

Bu konu son yanıttan 10 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni yanıt girilmesine izin verilmiyor.