Pardus Geliştiricelerine Önemli Bir Tavsiye !

Öncelikle Esenlikler.
Yerli işletim sistemimiz hayırlı olsun.
Ve Kurban Bayramı bütün Türk İslam Dünyasın’a Kutlu Olsun.
Pardus Mağasına
Yerli Steam prestiji kazandırabilirsiniz eğer bu çalışmayı devletimizin bir kurumu yapıyorsa
İnsanlarımız Yerli Oyunlar Yerli Uygulamalar Yerli Programlar Yerli tarayıcılar yapıp Bu Pardus Mağasına koyup,Belli miktar ücret veya ücretsiz devletin karşılaması karşılıgında ve satılan her üründen devletin cüzzi miktarda vergi alması karşılıgında insanlarımız daha rahat teknolojik imkanlara kavuşabilir.
Hemde Pardusun şuanki görünümü pek çok insanımızın hoşuna gitmeyebilir kodlamayı bilmeyen milyonlarca insan var steam olsun olmasın demiyoruz fakat pardus mağasında steama alternatif sadece yerli uygulama program oyun vb ürünler olmasını pazar mantıgında olup insanların hizmetine sunulmasını tavsiye ediyorum bu olayın reklamını iyi yaparsak Türkiye genelinde son dönemde ki politikalar sayesinde zaten yerli işletim sistemine artan ilgi daha da artar…
Bu yazdıklarımı talep yerine bir tavsiye olarak algılamanızı rica ederim…
İyi Bayramlar
Esenlikler…

3 Beğeni

Ben de Mağazaya (Android, apple mağazalarında olduğu gibi) geliştiricilerin kendi uygulamalarını yükleyebilme imkanları olması gerektiğini düşünüyorum. Aynı şekilde uygulamalarda da ekran görüntüsü ve yorum gibi şeylerin eklenebilmesi gerektiğini düşünüyorum.

Not: Ekran görüntüsü için yorumlara da eklenebilir. Zomato uygulaması benzeri yorum-resim sistemi olabilir.

6 Beğeni

Ayriyeten

Çinlilerin bu çalışmasını örnek alabilir ona göre şekillendirebilirsiniz
Halkımız Windows’a alışmış durumda halkın windows gibi kullanacağı bir işletim sistemi düzenlemeniz gerekiyor ki kullanımı artsın…
Dedigim gibi uygulamaların mağazanın steaminin tamamen yerli olması gerekiyor
Mesela Yerli Arama Motoru Pardus neden olmasın ?
Yerli sosyal medya viatori ve finkafe yeterli değil ,Sosyal Medya Olarak Pardus niye bir sosyal medya yapmasın bunların hepsi yerli steam ve yerli pardus uygulama mağazasında olabilir
Ve Pardusta tüm hataların çözümü .bat ile olabilir geliştiriciler hazırlar bu bat olayını…
Direk telefonda nasıl kendi kendine güncelliyorsa pardustada günceller hatasız bir şekilde mis gibi yerli işletim sistemi pardusu kullanırız bence harika olur … Esenlikler…

Bu ve benzeri şeyler forumda daha önce de konuşuldu, daha önce de cevaplandı. Neden olmasın dyorsunuz ya, işte sebebini biraz araştırmanızı tavsiye ederim :slight_smile:

Muhammed kardeşim,
Bir araştır sence bak halk niye böyle diyor = İşte sebebini bir araştırmanızı tavsiye ederim :slight_smile:

1 Beğeni

Bu konu son cevaptan 30 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni cevap girilmesine izin verilmiyor.