Pardus için hazırladığım Simge Teması ( Zpars )

Zpars İcon Theme

Githun home page : My-Themes/ZParsICON at master · OguzhanDUYAR/My-Themes · GitHub
Son Sürümü İndirmek İçin : https://github.com/OguzhanDUYAR/My-Themes/raw/master/ZParsICON/zpars-icon-theme-update.deb

Pardus 17.4 veya sonrasında kullanılma ihtimali var mıdır.

15 Beğeni

emeğine sağlık şuan kurdum ve kullanıyorum güzel olmuş bence. Renk olarak alternatifde sunsa daha güzel olur diye düşünüyorm.

dışı siyah - içi sarı - şekiller beyaz yani şuanki birinci alternatif
dışı Sarı - içi Siyah- simgeler beyaz ikinci alternatif
dışı Sarı - içi beyaz- simgeler siyah üçüncü alternatif
dışı beyaz - içi sarı - simgeler siyah dördüncü alternatif
dışı beyaz - içi siyah - simgeler sarı beşinci alternatif.

2 Beğeni
1 Beğeni

Yapmak isterim zamanla

1 Beğeni

Ben de deneme amaçlı kurdum, elinize sağlık.

Bence pardusta resmi olarak kullanılmak için yeterli değil.

Bir de yaptıklarımızı Pardus’a eklensin diye değil de kullanıcıya sunup isteyen kullansın diye yapmak daha doğru gibi geliyor. (sana özel değil, hepimize söylüyorum :slight_smile: )

1 Beğeni

Saten kullaniciya sunmak için yoksa diğer platformlarda paylaşmam

1 Beğeni

Eksik yanini söylerseniz sevinirim

2 Beğeni

Çoğu şey kendine özgü değil, diğer temadan kalma :smile:
Belgeler, Resimler vs gibi dizinlerin kendine özgü tasarımı yok, tek tasarım.
Ben zaten yarı koyu tema kullanıyorum, o yüzden benim açımdan hoş ama açık tema kullananlara siyah yapı pek hoş gelmeyecektir :smile:

Başlıca dikkat ettiklerim bunlar. Pek tasarım işlerinden anlamıyorum ama Pardus’a özgün bir tema olacaksa her türlü şeyin icon’unda hem Pardus’u hissettirmeli, hem de o işe özgün olmalı. Mesela bir indirilenler dizininde hem indirmeye, hem de Pardus’a ait bir şeyler olmalı gibi geliyor. Tabi hepsinde bu olamaz ama büyük bir kısmında olmalı diye düşünüyorum :slightly_smiling_face: Fakat dediğim gibi bu işlerden pek anlamıyorum.

1 Beğeni

Github açıklamasında yazıyor aldigim kisi

1 Beğeni

Biliyorum, ordan baktım ben de zaten :smile:

1 Beğeni

Gayet güzel olmuş elinize sağlık fakat şu haliyle sadece dosya ve klasör ikonları değişmiş duruyor.

Fikir güzel, zamanla temayı geliştirirseniz kullanan sayısı artacaktır. :+1:

2 Beğeni

20 kusur icon değişti ayarlar menusu bazi uygulamalar filan var. Denerseniz daha ayrintili gorursunuz.

1 Beğeni

Ekran%20g%C3%B6r%C3%BCnt%C3%BCs%C3%BC_2018-09-03_21-08-36

Aşağıdaki klasörde arka planla görüntü karışıklığı oluyor, yukarıdaki gibi siyah bir çizgi olsa daha iyi olur gibi :slight_smile:

3 Beğeni

bende yükledim ellerinize sağlık.

2 Beğeni

nasıl yükleniyor daha acemi kullanıcıyım 2 gün oldu pardusa başlayalı :slight_smile:

1 Beğeni

Pardus merketden Gdebi uygulamasını kurun sonra inen deb paketini sağ tık yapın gdebi ile açın kur a tıklayarak kurabilirsiniz.

1 Beğeni

Bu konu son cevaptan 30 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni cevap girilmesine izin verilmiyor.